REINVENTION

Jesteśmy polską firmą konsultingowo-inżynieryjną specjalizującą się w zaawansowanym doradztwie techniczno-biznesowym.

Nasze usługi koncentrują się głównie na projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych modeli biznesowych w różnych branżach – zarówno tradycyjnych, takich jak energetyka, jak i nowo powstających – jak na przykład sektor fintech lub elektromobilność.

Budujemy wartość dla naszych Klientów poprzez połączenie solidnej wiedzy inżynierskiej i biznesowej z kreatywnością myślenia out-of-the-box.

W pierwszym etapie współpracy naszą główną usługą jest diagnoza stanu firmy pod kątem uwolnienia jej ukrytego potencjału.

W drugim etapie – projektowanie wraz z ekspertami Klienta profesjonalnych systemów zarządzania strategicznego, operacyjnego oraz rozwojem.

W trzecim etapie pomagamy je wdrożyć wspomagając tworzenie innowacyjnej strategii, nowego modelu operacyjnego w ujęciu procesowym oraz wspieramy zespoły w zarządzaniu programami i portfelami projektów rozwojowych.

Dzięki takiemu podejściu w firmie powstaje trwała wartość – rośnie zazwyczaj sprzedaż, redukowane są koszty i co najważniejsze – zwiększa się elastyczność działania.

W pewnym sensie następuje rewitalizacja organizacji – wraca młodzieńczy entuzjazm ataku na nowe obszary biznesowe, bez utraty wartości jakimi są posiadane zasoby wszystkich typów.

Tego typu przewaga konkurencyjna jest zarówno trwała, jak trudna do skopiowania.

Czy jest w tym coś z białej magii? Trochę tak – ale czyż nie tak wygląda biznes XXI wieku?

Dr Tadeusz Lis

Reinvention Sp. z o.o.

Prezes Zarządu

+48 603 598 028